Opolscy Gwardziści z medalami w NASTULA JUDO CUP 2019

NASTULA JUDO CUP, to międzynarodowy turniej judo przeznaczony dla Amatorów oraz zawodników grupy Masters, oparty na starych zasadach współzawodnictwa dopuszczających w walce chwytanie za nogi.
Trzecia edycja tych zawodów została rozegrana w minioną sobotę w Łomiankach k/Warszawy.
W imprezie wystartowało trzech reprezentantów klubu TS GWARDIA Opole, którzy pokazali się z jak najlepszej strony i wszyscy stanęli na turniejowym podium kategorii Masters. Lesław Licznar zwyciężył w kat. M4 -90 kg. Z kolei Ireneusz Krancioch wywalczył 2. miejsce w kat. M2 -100 kg, zaś Krzysztof Danielak zajął 3. miejsce w kat. M2 -90 kg.
Wynik naszych judoków ogromnie cieszy, ponieważ w wydarzeniu uczestniczyło 143 zawodników z Polski, Francji, Serbii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Indii, Gruzji, Litwy, Szwecji i Bułgarii. Emocji nie brakowało. Judocy zaprezentowali wspaniałe walki, a na macie pozostawili mnóstwo potu, energii i ducha rywalizacji.

Data dodania: 11 mar 2019