Alicja Myśliwiec i Andrzej Radzik wywalczyli medale Mistrzostw Polski Juniorów

W Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów. W imprezie wystartowali judocy KJ AZS Opole oraz TS Gwardia Opole. Znakomicie zaprezentowali się reprezentanci akademickiego klubu. Tytuł mistrzowski wywalczyła Alicja Myśliwiec, która zdominowała kategorię wagową do 52 kg, a w walce finałowej pokonała Aleksandrę Wenzel (AZS UW Warszawa). W kategorii wagowej do 100 kg na najniższym stopniu podium stanął Andrzej Radzik. W trzeciej walce eliminacyjnej musiał uznać wyższość późniejszego triumfatora Michała Jędrzejewskiego (SGKS Wybrzeże Gdańsk). W repasażach stoczył zwycięską walkę o trzecie miejsce z Jakubem Nowakowskim (UKS Kodokan Toruń). Blisko podium w kategorii 78 kg była Emilia Gonsior, która ostateczne mistrzowskie zawody ukończyła na 5. miejscu. Z kolei punktowane 7. miejsce wywalczyła Amelia Konfisz w kategorii 63 kg.  Pozostali nasi judocy zakończyli rywalizację w pierwszej fazie turnieju.